Dodawanie wpisów do Dziennika Budowy

Podstawoweinformacje

Wprowadź tytuł wpisu i przyporządkuj go do konkretnego etapu oraz czynności. Zwróć uwagę na alert, który przypomina, o czym nie możesz zapomnieć, będąc na danym etapie. Opisz, co aktualnie dzieje się na Twojej budowie.

Zdjęcia

Do każdego wpisu możesz dodać zdjęcia, które będą Twoją FOTOrelacją z budowy. Dzięki nim będziesz mógł obserwować postępy prac, dokumentować ich przebieg, a w razie potrzeby – szybko wrócisz do konkretnej daty i sprawdzisz, np. gdzie przebiegają kable instalacji.

Dokumenty

Do wpisu możesz dodać zdjęcia dokumentów związanych z danym etapem, m.in. umowę z wykonawcą, protokół odbioru prac, czy fakturę za zakupione materiały budowlane – od teraz nic nie zgubisz, a w razie potrzeby będziesz mieć zawsze pod ręką.

Kontakty

Kierownik budowy, inspektor nadzoru, elektryk, montażysta, tynkarz – telefony do wszystkich osób zaangażowanych w Twoją budowę, czytelnie przyporządkowane do konkretnych etapów – łatwa komunikacja i szybka wymiana informacji – dzwonisz, pytasz, potwierdzasz.

Polecanyprodukt

Produkty polecane przez architektów – tylko najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Gwarancja jakości i trwałości. Dziel się informacjami o polecanych produktach na Facebooku lub Google+ i zbieraj dodatkowe punkty i bonusy!

Pobierz
za darmo