• Baza
  wiedzy
  1 z 2Przewodnik jak budowaćObszerny zbiór porad i artykułów, które podpowiadają jak budować bezpiecznie i energooszczędnie – fachowa pomoc od wyboru projektu aż po etap wyposażenia domu. Praktyczne informacje, które przydadzą się każdemu inwestorowi.
 • Praktyczne i fachowe porady
  2 z 2Przewodnik jak budowaćW aplikacji znajdziesz informacje o sprawdzonych rozwiązaniach, materiałach i technologiach, a także cenne wskazówki architektów oraz pomocne instrukcje ekspertów z branży – solidna porcja wiedzy podana w przystępny i przyjazny sposób.

 • Dodajswoją budowę
  1 z 3Dziennik budowyDołącz do społeczności budujących z aplikacją mobiDOM! Ciesz się mocą korzyści, które płyną z praktycznych funkcjonalności aplikacji! Buduj, zarządzaj, kontroluj i graj z nami! Aby rozpocząć przygodę, musisz się tylko zalogować!

  Dowiedz się więcej
 • Informacjeo budowie
  2 z 3Dziennik budowyWprowadź nazwę swojej inwestycji. Dodaj projekt, na bazie którego budujesz swój wymarzony dom. Zaznacz datę rozpoczęcia swojej budowy. Dodaj informację o lokalizacji – zaznacz na mapie, gdzie budujesz swój wymarzony dom.

  Dowiedz się więcej
 • Gotowe!
  3 z 3Dziennik budowyBrawo! Masz już swój elektroniczny dziennik budowy! Od teraz możesz tworzyć wpisy relacjonujące to, co aktualnie dzieje się na Twojej budowie! Do wpisów możesz dodawać zdjęcia, dane kontaktowe wykonawców, dokumenty, a także informacje o wydatkach na danym etapie.

  Dowiedz się więcej

 • Zdobywajpoziomy
  1 z 2GraRazem z postępami prac na Twojej budowy, zdobywasz kolejne poziomy umiejętności w aplikacji! Wbijając pierwszą łopatę, zaczynasz od pomocnika geodety, przechodząc kolejne etapy, wskakujesz na kolejne stopnie i zdobywasz nowe szczeble kompetencji. Buduj, graj i baw się! Zdobądź tytuł superbudowniczego!
 • Zdobywajodznaki
  2 z 2GraZbieraj odznaki za swoją aktywność w aplikacji! Dodawaj zdjęcia, twórz albumy, wprowadzaj kontakty, segreguj dokumenty.

 • Poleć produktzgarnij punkty
  1 z 2Baza kontaktówPodziel się doświadczeniem ze znajomymi! Pomóż innym budującym wybrać dobre, energooszczędne produkty i rozwiązania! Za aktywność zdobędziesz dodatkowe punkty i atrakcyjne rabaty!
 • Polecanefirmy i produkty
  2 z 2Baza kontaktówProdukty sprawdzone i rekomendowane przez architektów. Najlepsze marki, energooszczędne rozwiązania, znakomite parametry – gwarancja jakości i trwałości na lata. Wypróbowane materiały od zaufanych producentów.

Realnekorzyści

Zniżki na materiały budowlane, rabaty na domowe dekoracje, bezpłatne konsultacje z architektami i najlepszymi doradcami technicznymi w branży – moc korzyści, która sprawia, że budowa domu jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!

Pobierz
za darmo